A A A
Мазмұнына өту

You are here

Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізбесі

«Мүгедек баланы тәрбиелеуші анасына немесе

                                                     әкесіне, бала асырап алушыға, қамқоршысына  (қорғаншысына) жәрдемақы тағайындау»

                                                                      мемлекеттік қызмет стандартына

         2-қосымша

 

 

Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізбесі

 

р/с №

 

Орталықтардың атауы (филиалдар, бөлімдер, бөлімшелер)

 

Орналасқан мекенжайы

Байланыс деректері

«Ақмола облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1

2

3

4

1.

«Ақмола облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Көкшетау қаласы ,

Әуезов көшесі,  үй 189 а

8 (7162) 40-10-76

8 (7162) 40-10-63

1)     

Көкшетау қалалық бөлімі 

Көкшетау қаласы,

Біржан Сал көшесі,  42-үй

8 (7162) 25-00-67

8 (7162) 25-06-21

2)     

Красный Яр аулының аудандық бөлімі

Көкшетау қаласы,

Красный Яр аулы,

Ленин көшесі, 65-үй

8 (7162) 40-43-27 

 

3)     

Ақкөл аудандық бөлімі 

Ақкөл ауданы,

Ақкөл қаласы,

Нұрмағамбетов көшесі, 102-үй

8 (71638) 2-09-96

8 (71638) 2-18-49

4)     

Аршалы аудандық бөлімі 

Аршалы ауданы,

Аршалы кенті,

М. Мәметова көшесі, 19-үй

8 (71644) 2-10-77

8 (71644) 2-28-28

8 (71644) 2-10-77

5)     

Атбасар аудандық бөлімі  

Атбасар ауданы ,

Атбасар қаласы,

Уәлиханов көшесі, 11-үй

8 (71643) 2-45-94

8 (71643) 4-07-22

8 (71643) 4-12-58

6)     

Астрахан аудандық бөлімі  

Астрахан ауданы,

Астраханка аулы,

Әль-Фараби көшесі, 44-үй

8 (71641) 2-35-96

8 (71641) 2-21-94

7)     

Бұланды аудандық бөлімі 

Бұланды ауданы,

Макинск қаласы,

Сейфуллин көшесі, 18б-үй

8 (71646) 2-37-20

8 (71646) 2-37-81

8)     

Бурабай ауданының аудандық бөлімі 

Бурабай ауданы,

Щучинск қаласы,

Абылайхан көшесі,  28-үй

8 (71636) 4-29-97

8 (71636) 4-28-91

8 (71636) 4-59-28

9)     

Егіндікөл аудандық бөлімі 

Егіндікөл ауданы,

Егіндікөл аулы, 

Победа көшесі,  7-үй

8 (71642) 2-12-57

10)                    

Ерейментау аудандық бөлімі

Ерейментау ауданы,

Ерейментау қаласы,

Мұсабаев көшесі, 15-үй

8 (71633)2-44-92

 

11)                    

Еңбекшілдер аудандық бөлімі

Еңбекшілдер ауданы,

Степняк қаласы,

Сыздықов көшесі,  үй 2а

8 (71639) 2-22-41 

8 (71639) 2-22-42

8 (71639) 2-22-18

12)                    

Есіл аудандық бөлімі 

Есіл ауданы,

Есіл қаласы,

Победа көшесі,  56-үй

8 (71647) 2-22-07 

 

13)                    

Жарқайың аудандық бөлімі  

Жарқайың ауданы,

Державин қаласы,

Ғабдуллин көшесі,  104-үй

8 (71648) 9-00-35 

8 (71647) 2-22-05

14)                    

Жақсы аудандық бөлімі  

Жақсы ауданы,

Жақсы аулы,

Ленин көшесі,  8-үй

8 (71635) 2-17-10

 

15)                    

Зеренді аудандық бөлімі  

Зеренді ауданы,

Зеренді аулы,

Мир көшесі,  52-үй

8 (71632)2-00-74

8 (71632) 2-29-43

16)                    

Қорғалжын аудандық бөлімі  

Қорғалжын ауданы,

Қорғалжын аулы,

Абай көшесі,   үй 44а

8 (71637) 2-17-83

8 (71637)2-20-36

17)                    

Степногор аудандық  бөлімі

Степногор қаласы,

4-шағы аудан, 7-үй

8 (71645) 2-00-40

8 (71645) 2-00-30

18)                    

Сандықтау аудандық бөлімі  

Сандықтау ауданы,

Балқаш аулы,

Абылайхан көшесі,  119-үй

8 (71640) 9-26-66 

19)                    

Целиноград аудандық бөлімі  

Целиноград ауданы,

Ақмол аулы,

Гагарин көшесі, 15-үй

8 (71651) 3-12-30

8 (71651) 3-11-98

20)                    

Шортанды аудандық бөлімі

Шортанды ауданы,

Шортанды кенті,

Безымянный орамы, 1-үй

8 (71631)2-17-97 

«Ақтөбе облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Ақтөбе облыс бойынша орталығы» РМК филиалы

030000, Ақтөбе қаласы,

Тургенев көшесі,109

8 7132  55-13-55

8 7132  56-57-87

1)     

Ақтөбе қалалық № 1 бөлім 

030000, Ақтөбе қаласы,

Тургенев көшесі,109

8 7132  57-80-27

 

2)     

Әйтеке-би аудандық №12 бөлім

030000, Әйтеке-би ауданы,

Комсомол ауылы,

Балдырған көшесі, 10

8 71 339 22-3-73
8 71 339 22-3-74

 

3)     

Алға аудандық бөлім

030200, Алға ауданы,

Алға қаласы,

Киров көшесі, 23

8 71 337 3-20-79
8 71 337 3-10-96

4)     

Байғанин аудандық бөлім

030300, Байғанин ауданы,

Қарауылкелді ауылы,

Барақ-батыр көшесі, 41 «А».

8 71 345 23-5-86
8 71 345 23-5-87
8 71 345 23-5-88

5)     

Ырғыз аудандық бөлім

030400, Ырғыз ауданы,

Ырғыз ауылы,

Жангелді көшесі, 7

8 71 343 21-8-28

 

6)     

Қарғалы аудандық бөлім,

Қарғалы ауылы (Жилянка).

030500, Қарғалы ауданы,

Қарғалы ауылы (Жилянка),

Сәтпаев көшесі, 10

8 7132  98-60-05

8 7132  98-60-06

 

7)     

Қарғалы аудандық бөлім, 

Бадамша ауылы.

030500, Қарғалы ауданы,

Бадамша ауылы,

Әйтеке-би көшесі, 27

8 71 342 23-4-64
8 71 342 23-4-62

8)     

Қобда аудандық бөлім

031000, Қобда ауданы,

Қобда ауылы,

Нұрымжанова тұйық көшесі, 2

8 71 341 22-1-47
8 71 341 22-1-38

9)     

Мартөк аудандық бөлім

030600, Мәртөк ауданы,

Мәртөк ауылы,

Байтұрсынов көшесі, 1 «Б»

8 71 331 22-4-13
8 71 331 22-1-14

 

10)                    

Мұғалжар аудандық бөлім

030700, Мұғалжар ауданы,

Қандыағаш қаласы,

«Жастар» шағын ауданы, 47/ Б

8 71 333 30-2-19
8 71 333 30-2-18

 

11)                    

Ембі қалалық бөлім

031300, Мұғалжар ауданы,

Ембі қаласы,

Әміров көшесі, 10

8 71 334 23-9-83
8 71 334 23-9-87

12)                    

Темір аудандық № 8 бөлім

030800, Темір ауданы,

Шұбарқұдық кенті,

Байғанин көшесі, 15 «А»

8 71 346 23-5-83
8 71 346 23-5-84

13)                    

Ойыл аудандық бөлім 

030900, Ойыл ауданы,

Ойыл ауылы,

Көкжар көшесі, 64

8 71 332 21-1-81
8 71 332 21-1-82

14)                    

Хромтау аудандық бөлім

031100, Хромтау ауданы,

Хромтау қаласы,

Абай көшесі, 12

8 71 336 26-6-33
8 71 336 26-6-34

15)                    

Шалқар аудандық бөлім

031200, Шалқар ауданы,

Шалқар қаласы,

Әйтеке-би көшесі, 63

8 71 335 23-6-10
8 71 335 23-6-11

«Алматы облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Алматы облысы

бойынша орталығы» РМК филиалы

Талдықорған қаласы,

Тәуелсіздік көшесі,  үй 67Б

8 (7282) 24-15-06

8 (7282) 24-41-33

1)     

Ақсу аудандық бөлімі  

Жансүгіров кенті,

Қабанбай батыр көшесі,  20-үй

8 (72832)2-14-51

2)     

Қапал бөлімшесі

Қапал аулы,

Алпысбаев көшесі, 3-үй

8 (72841) 2-17-60

3)     

Алакөл аудандық бөлімі

Үшарал қаласы,

8 март көшесі, 63-үй

8 (72833) 2-35-46

8 (72833)2-35-48

4)     

Қабанбай бөлімшесі

Қабанбай кенті,

Абылайхан көшесі, 237-үй

8 (72837) 4-13-85

5)     

Балқаш аудандық бөлімі  

Бақанас аулы,

Бижанов көшесі, 25 «А»-үй

8 (72773)95-2-22

8 (72773) 9-18-20

6)     

Еңбекшіқазақ аудандық бөлімі  

Есік қаласы,

Абай көшесі, 314А-үй

8 (72775) 4-54-70
8 (72775) 4-54-69

7)     

Шелек бөлімшесі

Шелек аулы,

Бижанов көшесі, 100-үй

8 (72775) 2-34-96

8 (72775) 2-34-97

8)     

Ескелді аудандық бөлімі

Қарабұлақ кенті,

Оразбеков көшесі, 52-үй

8 (72836) 3-22-16

9)     

Жамбыл аудандық бөлімі  

Ұзынағаш  кенті,

Мәжитов көшесі, 1-үй

8 (72770) 2-30-90

10)                    

Іле аудандық бөлімі

Өтеген батыр кенті,

Қуат ш.а.,

Тәуелсіздік көшесі, 25-үй

8 (727) 251-74-46

8 (727) 251-74-47

11)                    

Боролдай бөлімшесі

Боролдай аулы,

Вокзальная көшесі, үй 6 «А»

8 (72738) 7-82-42

12)                    

Қараой бөлімшесі

Қараой аулы,

Тыңдала көшесі,  9-үй

8 (7275)24-88-10

13)                    

Ақши бөлімшесі

Ақши аулы,

Қонаев көшесі, 29-үй

 

14)                    

Қарасай аудандық бөлімі

Қаскелең қаласы,

Жанғозин көшесі, 38-үй

8 (72771) 2-56-86

8 (72771) 2-56-96

15)                    

Тау Самалы бөлімшесі

Тау Самалы кенті,

Рысқұлов көшесі, 129-үй

8 (727) 391-38-58

16)                    

Шамалған  бөлімшесі

Шамалған  станция,

Қонаев көшесі, үй 1 «В»

8 (7272) 93-66-33

17)                    

Қаратал  аудандық бөлімі

Үштөбе қаласы,

Абылайхан көшесі, 22-үй

8 (72834) 2-02-07

8 (72834) 2-20-92

18)                    

Кербұлақ аудандық бөлімі

Сарыөзек қаласы,

Момышұлы көшесі, н/ж

8 (72840) 3-25-88

19)                    

Қоғалы бөлімшесі

Қоғалы кенті,

Желтоқсан көшесі, 45-үй

8 (72842) 9-10-59

20)                    

Көксу аудандық бөлімі

Балпық би кенті,

Измайлов көшесі, 10-үй

8 (72838) 2-16-19

8 (72838) 2-16-18

21)                    

Қапшағай қалалық бөлімі

Капшағай қаласы,

Қонаев көшесі, 41-үй

8 (72772) 4-79-61

8 (72772) 4-79-60

22)                    

Шеңгелді бөлімшесі

Шеңгелді аулы,

Сейфуллин көшесі, 34-үй

8 (72772) 7-11-94

23)                    

Сарқанд аудандық бөлімі  

Сарқан қаласы,

Жамбыл көшесі, н/ж

8 (72839) 2-35-80

8 (72839) 2-37-14

24)                    

Лепсі бөлімшесі

Лепсі станциясы,

Төлебаев көшесі, 1-үй

8 (72843) 2-10-16

25)                    

Райымбек аудандық бөлімі

Кеген аулы,

Момышұлы көшесі, н/ж

8 (72777) 2-20-84

8 (72777) 2-20-82

8 (72777) 2-18-78

26)                    

Нарынқол бөлімшесі

Нарынқол аулы,

Райымбек көшесі, н/ж

8 (72779) 2-11-65

27)                    

Панфилов аудандық бөлімі

Жаркент қаласы,

Головацкой көшесі, н/ж

8 (72831) 5-51-11

28)                    

Талғар аудандық бөлімі

Талғар қаласы,

Лермонтов көшесі,53 «А»-үй

8 (727) 388-11-30

8 (72774) 2-21-43

8 (72774) 2-21-33

29)                    

Нұра бөлімшесі

Нұра аулы,

Школьная көшесі, 10-үй

8 (72774) 5-80-62

30)                    

Талдықорған қалалық бөлімі  

Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік, үй 67Б

8 (7282) 24-49-75
8 (7282) 24-40-43

31)                    

Текелі қалалық бөлімі

Текелі қаласы,

Октябрьская көшесі, 7-үй

8 (72835) 4-35-38

8 (72835) 4-35-18

32)                    

Ұйғыр аудандық бөлімі

 

Чунджа аулы,

Қасымбеков көшесі, 35-үй

8 (72778) 2-43-35

8 (72778) 2-43-31

8 (72778) 2-43-32

«Атырау облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Атырау облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Атырау қаласы, 

Сәтбаев даңғылы, 23-үй

8 (7122) 21-34-67

1)     

Облыстық бөлім

Атырау қаласы, 

Сәтбаев даңғылы,  23-үй

8 (7122) 21-29-42

2)     

№1 облыстық бөлім

 

Атырау қаласы,

Баймұханов көшесі, үй 16а

8 (7122) 35-75-05

8 (7122) 35-75-30

3)     

№2 қалалық бөлім

Атырау қаласы,

Балықшы,

Байжігітов көшесі, 80а-үй

8 (7122) 24-34-90

8 (7122) 24-37-89

4)     

Индер аудандық бөлімі 

Атырау облысы,

Индер ауданы,Индербор кенті,

Меңдіғалиев көшесі,  30-үй

8 (71234) 2-12-96

8 (71234) 2-18-38

5)     

Махамбет аудандық бөлімі

Атырау облысы,

Махамбет ауданы,

Махамбет аулы,

Абай көшесі,  10-үй

8 (71236) 2-24-96

8 (71236) 2-15-25

6)     

Қызылқоғалы аудандық бөлімі

Атырау облысы,

Қызылқоғалы ауданы,

Миялы аулы,

Абай көшесі, 1-үй

8 (71238) 2-20-46

8 (71238) 2-20-27

7)     

Жылыой аудандық бөлімі

Атырау  облысы,

Жылыой ауданы,

Құлсары қаласы,

Бейбітшілік көшесі, 8-үй

8 (71237) 5-03-54

8 (71237) 5-01-28

8)     

Құрманғазы аудандық бөлімі

Атырау облысы,

Құрманғазы ауданы,

Ганюшкино аулы,

Есболаев көшесі, үй 66а

8 (71233) 2-05-13

8 (71233) 2-07-14

9)     

Мақат аудандық бөлімі

Атырау облысы,

Мақат ауданы,

Мақат кенті,

Центральная көшесі,  2-үй

8 (71239) 3-22-97

8 (71239) 3-22-96

10)                    

Исатай аудандық бөлімі

Атырау облысы,

Исатай ауданы,

Аққыстау аулы,

Егеменді Қазақстан көшесі,

9-үй

8 (71231) 2-16-70

8 (71231) 2-16-69

«Шығыс Қазақстан облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Шығыс Қазақстан облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Өскемен қаласы ,

Белинский көшесі 37а

8 (7232) 78-42-36

8 (7232) 28-94-67

1)     

Өскемен қалалық № 1 бөлімі

Өскемен қаласы,

Сәтбаев даңғылы, 20/1-үй

8 (7232) 60-39-22

 

2)     

Өскемен қалалық № 2 бөлімі

Өскемен қаласы,

Қазақстан көшесі, 99/1-үй

8 (7232) 57-83-88

8 (7232) 22-81-37

3)     

Глубоковский аудандық бөлімі

Глубоковский ауданы,

Глубокое кенті,

Попович көшесі,  22-үй

8 (72331) 2-23-35

4)     

Зайсан аудандық бөлімі

Зайсан ауданы,

Зайсан қаласы,

Жангелдин көшесі, үй 52а

8 (72340) 2-67-81

5)     

Зырян аудандық бөлімі

Зырянов ауданы,

Зыряновск қаласы,

Стахановская көшесі, 39-үй

8 (72335) 6-02-39

6)     

Катон-Қарағай аудандық бөлімі

Катон-Қарағай ауданы,

Үлкен – Нарын аулы,

Абылайхан көшесі,  96-үй

8 (72341) 2-23-60

7)     

Күршім аудандық бөлімі

Күршім ауданы,

Күршім аулы,

Б. Момышұлы көшесі, 77-үй

8 (72339) 2-13-10

8)     

Риддер аудандық бөлімі

Риддер қаласы,

Семипалатинская көшесі, 12-үй

8 (72336) 4-62-62

9)     

Тарбағатай аудандық бөлімі

Тарбағатай  ауданы,

Ақсуат аулы,

Абылайхан көшесі, 23-үй

8 (72346) 2-24-96

10)                    

Ұлан аудандық бөлімі

Ұлан ауданы,

Молодежный кенті, 9-үй

8 (72338) 2-78-96

11)                    

Шемонаиха қалалық бөлімі

Шемонаиха ауданы,

Шемонайха қаласы,

3- шағын аудан, 12-үй

8 (72332) 3-41-00

12)                    

Семей қалалық № 1 бөлімі

Семей қаласы,

408 квартал,  21-үй

8 (7222) 33-57-97

8 (7222) 33-55-93

13)                    

Семей қалалық

 №2 бөлімі

Семей қаласы,

Найманбаев көшесі, үй 161А

8 (7222) 52-69-29

14)                    

Абай аудандық бөлімі

Абай ауданы,

Қарауыл аулы,

Құнанбаев көшесі, 12-үй

8 (72252) 2-22-64

15)                    

Аягөз қалалық бөлімі

Аягөз ауданы,

Аягөз қаласы,

Дүйсенов көшесі, 84-үй

8 (72237) 5-24-32

16)                    

Бесқарағай аудандық бөлімі

Бесқарағай ауданы,

Бесқарағай аулы,

Пушкин көшесі, үй 2А

8 (72236) 9-06-30

17)                    

Бородулихин аудандық бөлімі

Бородулихин ауданы,

Бородулиха аулы,

Молодежная  көшесі, 25-үй

8 (72351) 2-20-48

18)                    

Жарма аудандық бөлімі

Жарма ауданы,

Қалбатау аулы,

Достық көшесі, 98-үй

8 (72347) 6-54-00

19)                    

Курчатов аудандық бөлімі

Курчатов ауданы,

Курчатов қаласы,

Абай көшесі, 12-үй

8 (72251) 2-21-66

20)                    

Көкпекті аудандық бөлімі

Көкпекті ауданы,

Көкпекті аулы,

Шериаздан көшесі, 38-үй

8 (72348) 2-21-71

 

21)                    

Үржар аудандық

Үржар ауданы, Үржар аулы,

Абылайхан көшесі, 116-үй

8 (72230) 2-19-85

«Жамбыл облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Жамбыл облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Тараз қаласы,

Абай даңғылы, 232-үй

8 (7262) 56-90-01

8 (7262) 46-00-28

1)     

Тараз қалалық бөлімі

Тараз қаласы,

Қ.Қойгелді көшесі, №158 «а»

8 (7262) 43-84-21

2)     

№1 бөлім

Тараз қаласы,

Сәтбаев көшесі, үй 1 «б»

8 (7262) 56-90-27

3)     

№2 бөлім

Тараз қаласы,

Талас шағын ауданы,  2-үй

8 (72622) 6-17-78

4)     

№3 бөлім

Тараз қаласы,

Абай даңғылы,  232-үй

8 (7262) 56-90-04

 

5)     

Байзақ аудандық бөлімі   

Сарыкемер аулы,

Медеуов көшесі,  33-үй

8 (72637) 2-28-04

 

6)     

Жамбыл аудандық бөлімі

Аса аулы,

Абай көшесі, 127-үй

8 (72633) 2-11-99

 

7)     

Жуалы аудандық бөлімі

Б.Момышұлы аулы,

Сауранбекұлы көшесі, 49-үй

8 (72635) 5-02-46

8)     

Қордай аудандық бөлімі

Қордай аулы,

Домалақ ана көшесі, 215-үй

8 (72636) 2-13-52

9)     

Мерке аудандық бөлімі

Мерке аулы,

Ысмаилов көшесі,  232-үй

8 (72632) 4-42-54

 

10)                    

Мойынқұм аудандық бөлімі 

Мойынқұм аулы,

Рысқұлбеков көшесі,  215-үй

8 (72642) 2-47-93

11)                    

Сарысу аудандық бөлімі 

Жаңатас қаласы,

Жібек жолы көшесі,  1-үй

8 (72634) 6-33-00

12)                    

Талас аудандық бөлімі 

Қаратау қаласы,

Молдағұлова көшесі,  51-үй

8 (72644) 6-33-93

 

13)                    

Т.Рысқұлов аудандық бөлімі

Құлан аулы,

Жібек жолы көшесі,  71-үй

8 (72631) 2-18-10

 

14)                    

Шу адандық бөлімі

Шу қаласы,

Автобазовская көшесі,  1-үй

8 (72643) 2-17-97

15)                    

Гродеково ауылдық бөлімі 

Гродеково аулы,

Мир көшесі,  88-үй

8 (72633) 3-16-76

8 (7262) 51-23-24

«Батыс Қазақстан облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

 

 

 

«Батыс Қазақстан облысы бойынша

орталығы» РМК филиалы

БҚО, Орал қаласы,

Жамбыл көшесі,  81/2-үй

8 (7112) 23-68-81

8 (7112) 28-25-27

8 (7112) 28-29-14

1)     

Ақжайық ауданы бойынша бөлімі

 

БҚО, Ақжайық ауданы,

Чапаев аулы,

Ақжайық тұйық көшесі, 2-үй

8-711-36-92-580

 

2)     

Бөкейорда ауданы бойынша бөлім

БҚО, Бөкейорда ауданы,

Сайхин аулы,

Бералиев көшесі, 1-үй

8-711-40-21-847

8-711-40-21-835

3)     

Бөрлі ауданы бойынша бөлім

 

 

БҚО, Бөрлі ауданы,

Ақсай қаласы,

Железнодорожная көшесі,

121 А-үй

8-711-33- 35-550

8-711-33-36-778

 

 

4)     

Жаңа қала ауданы бойынша бөлім

 

БҚО, Жаңа қала ауданы,

Жаңа қала аулы,

Халықтар достығы көшесі,  

8-711-41-22-403

8-711-41-22-404

 

 

 

63А-үй

 

5)     

Жәнібек ауданы бойынша бөлім

БҚО, Жанібек ауданы,

Жанібек аулы,

Иманов көшесі, 79-үй

8-711-35-22-425

 

6)     

Зеленов ауданы бойынша бөлім

БҚО, Зеленов ауданы,

Переметное аулы,

Гагарин көшесі, үй 69Б

8-711-30-23-614

8-711-30-23-616

 

7)     

Казталов ауданы бойынша бөлім

БҚО, Казталов ауданы,

Казталовка аулы,

Лұқманов көшесі, үй 22А

8-711-44-32-204

8-711-44-32-205

 

8)     

Қаратөбе ауданы бойынша бөлім

 

БҚО, Қаратөбе ауданы,

Қаратөбе аулы,  Құрманғалиев көшесі, 23/1-үй

8-711-45-31-800

8-711-45-31-463

 

9)     

Сырым ауданы бойынша бөлім

 

БҚО, Сырым ауданы,

Жымпиты аулы,

Қазақстанская көшесі, 11/2-үй

8-711-34-31-446

8-711-34-31-447

 

10)                    

Тасқала ауданы бойынша бөлім

 

БҚО, Тасқала ауданы,

Тасқала аулы,

Вокзальная көшесі, 6-үй

8-711-39-22-398

8-711-39-21-979

 

11)                    

Теректі ауданы бойынша бөлім

 

БҚО, Теректі ауданы,

Федоровка аулы,

Юбилейная көшесі, 24-үй

8-711-32-23-378

8-711-32-23-379

 

12)                    

Шыңғырлау ауданы бойынша бөлім

БҚО, Шыңғырлау ауданы,

Шыңғырлау аулы,

Тайманов көшесі, 95-үй

8-711-37-33-311

8-711-37-34-420

13)                    

Казталов ауданы бойынша бөлім

БҚО, Казталов ауданы,

Жалпақтал аулы,

С.Датұлы көшесі, 23-үй

8-711-38-21-044

8-711-38-21-045

14)                    

Дария ауылдық округы бойынша

бөлім

БҚО, Зеленов ауданы,

Дария аулы,

Балдырған көшесі, 27/1-үй

8-711-31-24-080

8-711-31-24-082

15)                   1.15

Ақжайық ауданы Тайпақ ауылдық округы бойынша бөлім

БҚО, Ақжайық ауданы,

Тайпақ аулы,

Шемякина көшесі, 13-үй

8-711-42-21-884

16)                   1.16

Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округы бойынша бөлім 

БҚО, Теректі ауданы,

Ақжайық аулы,

Ақ жайық көшесі, 5-үй

8-711-43-91-316

«Қарағанды облысы бойынша орталығы» РМК

1.

«Қарағанды облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Чкалов көшесі, 7-үй

8 (7212) 41-63-10

 

1)     

 №1 қалалық бөлім

Ержанов көшесі, 47/3-үй

8 (7212) 33-13-10

2)     

№2 қалалық бөлім

Чкалов көшесі, 7-үй

8 (7212) 41-03-92

3)     

№3 қалалық бөлім

Мұқанов көшесі, 5-үй

8 (7212) 77-26-57

4)     

№4 қалалық бөлім

ул.Архитектурная д.8

8 (7212) 45-71-01

5)     

№5 қалалық бөлім

21 шағын аудан,  6/7-үй

8 (7212) 32-92-51

6)     

№6 қалалық бөлім

Серов көшесі, 73-үй

8 (7212) 93-16-94

7)     

 №1 бөлім

Теміртау қаласы

Блюхер көшесі, 23-үй

8 (7213) 44-67-45

 

8)     

№2 бөлім

Теміртау қаласы

Республика даңғылы,128-й

8 (7213) 99-79-96

9)     

Абай аудандық №1 бөлім

Абай қаласы

Абай көшесі, 54-үй

8 (72131) 4-77-07

10)                    

Абай аудандық  №2 бөлім

Абай қаласы,

Топар кенті,

Қазыбек би көшесі, 3-үй

8 (72153) 3-04-46

 

11)                    

Бөлім Саран қаласы

Саран қаласы,

Жамбыл көшесі, 85-үй

8 (72137) 4-25-26

 

12)                    

№1 бөлім Шахтинск қаласы

Шахтинск қаласы,

А. Құнанбаев даңғылы, үй 65б

8 (72156) 5-21-25

13)                    

№2 бөлім Шахтинск қаласы

Шахтинск қаласы,

Шахан кенті,

10/16 квартал 16-үй

8 (72156) 3-20-99

14)                    

Осакаров аудандық № 1 бөлім

Осакаровка кенті, Пристанционная көшесі, 12-үй

8 (72149) 4-32-62

 

15)                    

Осакаров аудандық №2 бөлім

Осакаровка ауданы,

Молодежный кенті,

Абай көшесі, 13-үй

8 (72148) 2-22-46

16)                    

Бөлім Сәтбаев

қаласы

Сәтбаев қаласы,

Сәтбаев даңғылы, 111-үй

8 (71063) 4-03-47

17)                    

Бөлім  Балқаш  қаласы

Балқаш қаласы,

Бөкейхан көшесі, үй 20а

8 (71036) 6-83-37

 

18)                    

Шет аудандық бөлімі

Ақсу – Аюлы аулы,

Жапақов көшесі, 23/1-үй

Ағадыр кенті,

Тәуелсіз Қазақстан көшесі,

4-үй

8 (71031) 2-21-88

 

 

19)                    

Бөлім Жезқазған қаласы

Жезқазған қаласы,

Б.Момышұлы даңғылы, 9-үй

8 (7102) 73-81-09

 

20)                    

Жаңаарқа аудандық бөлімі

Жаңаарқа ауданы,

Атасу кенті

А.Оспанов көшесі, 40-үй

8 (71030) 2-69-09

21)                    

Бөлім Қаражал қаласы 

Қаражал қаласы,

Ленин көшесі, 18-үй

8 (71032) 2-70-21

 

22)                    

Бөлім  Приозерск  қаласы

Приозерск қаласы,

Балхашская көшесі  7

8 (71039)5-27-37

23)                    

Бұхар жырау аудандық №1 бөлім

Бұхар-Жырау ауданы, 

Ботақара кенті,

Абылайхан көшесі, 37-үй

8 (72154) 2-23-73

 

24)                    

Бұхар жырау аудандық №2 бөлім

Бұхар-Жырау ауданы,

Мир көшесі, 24-үй

8 (72138) 3-15-62

25)                    

Ақтоғай аудандық №1бөлім 

Ақтоғай кенті,

Бөкейхан көшесі, 10-үй

Ақтоғай кенті

8 (71037) 2-11-05

26)                    

Ақтоғай аудандық №2 бөлім

Сары-шаған кенті,

Абай көшесі,  12-үй

8 (71038)22-3- 39

27)                    

Нұра аудандық бөлімі 

Киевка кенті,

Сүлейменовтер көшесі,2-үй

8 (721-44)2-11-11

28)                    

Ұлытау аудандық бөлімі

Ұлытау ауданы,

Амангелді көшесі, үй 29а

Ұлытау кенті

8 (71035) 2-13-06

29)                    

Қарқаралы аудандық бөлімі

Қарқаралы қаласы,

Әубакіров көшесі, 21-үй

8 (72146) 3-17-03

 

«Қостанай облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1

«Қостанай облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Қостанай облысы,

Қостанай қаласы,

Таран көшесі,114-й

8 (7142) 53-44-84

8 (7142) 53-25-56

1)     

Қостанай қалалық бөлімі

Қостанай  облысы,

Қостанай қаласы,

Гашик көшесі, 14-үй

8 (7142) 26-45-51

2)     

Алтынсарин бөлімі

Қостанай облысы,

Силантьевка кенті,

Ленин көшесі, 51-үй

8 (71445) 21-5-28

8 (71445) 21-5-29

3)     

Амангелді бөлімі

Қостанай облысы,

Амангелді аулы,

Майлин көшесі, 27/7-үй

8 (71440) 21-2-55

8 (71440) 21-2-69

4)     

Арқалық бөлімі   

Қостанай облысы,

Аркалық қаласы,

Абай көшесі, 62-үй

8 (71430) 75-6-87

8 (71430) 75-6-86

5)     

Әулиекөл бөлімі  

Қостанай облысы,

Әулиекөл аулы,

Ленин көшесі, 32-үй

8 (71453) 21-8-31

8 (71453) 21-9-02

6)     

Денисов бөлімі

Қостанай облысы,

Денисовка аулы,

Советская көшесі, 13-үй

 

 

8 (71434) 22-0-30

8 (71434) 92-7-16

7)     

Жангелді бөлімі  

Қостанай облысы,

Жангелді ауданы,

Торай аулы,

8 март көшесі, 37-үй

8 (71439) 22-0-05

8 (71439) 21-5-85

8)     

Жетіқара бөлімі

Қостанай облысы,

Жетіқара қаласы,

Ленин көшесі, 108-үй

8 (71435) 28-2-83

8 (71435) 28-2-00

9)     

Қамысты бөлімі 

 

Қостанай облысы,

Қамысты ауданы,

Қамысты аулы,

Ержанов көшесі, 66-үй

8 (71437) 22-2-76

8 (71437) 22-2-75

10)                    

Қарабалық бөлімі

 

Қостанай облысы,

Қарабалық ауданы,

Қарабалық кенті,

Космонавтар көшесі, 16-үй

8 (71441) 32-9-61

8 (71441) 32-5-02

11)                    

Қарасу бөлімі

Қостанай облысы,

Қарасу ауданы,

Қарасу аулы,

Комсомольская көшесі, 24-үй

8 (71452) 22-1-47

8 (71452) 21-9-69

12)                    

Лисаковск бөлімі   

 

 

Қостанай облысы,

Лисоковск қаласы,

№4 шағын аудан, 25-үй

8 (71433) 32-0-90

8 (71433) 35-3-89

13)                    

Меңдіқара бөлімі

Қостанай облысы,

Меңдіқара ауданы,

Боровское аулы,

Королев көшесі, үй 4А

8 (714-43) 22-4-60

14)                    

Наурызым бөлімі

Қостанай  облысы,

Наурызым ауданы,

Қарамеңді кенті,

Шақшақ Жәнібек көшесі, 5-үй

8 (714-54) 21-0-53

8 (714-54) 21-0-15

15)                    

№1 Рудненск бөлімі  

Қостанай облысы,

Рудный қаласы,

Космонавтар көшесі, 12-үй

8 (714-31) 49-8-02

 

16)                    

№2 Рудненск бөлімі

Қостанай облысы,

Рудный қаласы,

Корчагин көшесі, 76-үй

8 (71431) 90-0-38

8 (71431) 98-9-47

17)                    

Сарыкөл бөлімі  

Қостанай облысы,

Сарыкөл ауданы,

Сарыкөл кенті,

Ленин көшесі, 104-үй

8 (71451) 21-3-21

8 (71451) 21-2-09

18)                    

Таранов бөлімі

Қостанай облысы,

Таран ауданы,

Тарановское аулы,

Калинин көшесі, 93-үй

8 (71436) 36-5-89

8 (71436) 37-4-52

19)                    

Ұзынкөл бөлімі

Қостанай облысы,

8 (71444) 21-5-67

 

 

Ұзынкөл ауданы,

Ұзынкөл, Абай көшесі, 79-үй

8 (71444) 21-1-62

20)                    

Федоров  бөлімі

 

Қостанай облысы,

Федоров ауданы,

Федоровка аулы,

Красноармейская көшесі, 56-үй

8 (71442) 22-5-18

8 (71442) 23-2-83

21)                    

Қостанай аудандық бөлімі

Қостанай облысы,

Қостанай ауданы,

Затабол кенті,

Калинин көшесі, 53-үй

8 (71455) 24-3-15

8 (71455) 24-3-16

«Қызылорда облысы бойынша орталығы» РМК филиалы 

1.

«Қызылорда облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Қызылорда облысы,

Қызылорда қаласы,

Ғ. Мұратбаев көшесі, 2Е-үй

8 (7242) 23-07-16

1)     

№ 1 қалалық бөлім

Қызылорда қаласы,

Тасбөгет кенті,

Амангельді көшесі, н/ж

8 (7242) 21-66-64

2)     

№ 2 қалалық бөлім

Қызылорда қаласы,

Жанқожа батыр көшесі, 82-үй

8 (7242) 25-60-57

3)     

№ 3 қалалық бөлім 

Қызылорда қаласы,

Шұғыла шағын ауданы, 45-үй

8 (7242) 24-86-11

4)     

№ 4 қалалық бөлім

Қызылорда қаласы,

Ақмешіт шағын ауданы,1б-үй

8 (7242) 22-48-27

5)     

Байқоңыр қалалық

бөлімі

Қызылорда облысы,

Байқоңыр қаласы,

Максимов көшесі, 17а-үй

8 (3362) 27-54-81

6)     

Арал аудандық бөлімі

Қызылорда облысы,

Арал қаласы,

Қарасақал көшесі, н/ж

8 (72433) 25-0-02

7)     

Қазалы аудандық бөлімі

Қызылорда облысы,

Қазалы қаласы,

Жанқожа батыр көшесі, н/ж

8 (72438) 26-1-27

 

8)     

Қармақшы аудандық бөлімі

Қызылорда облысы,

Жосалы кенті,

Абай көшесі, н/ж

8 (72437) 2-11-62

 

9)     

Жалағаш аудандық бөлімі

Қызылорда облысы,

Жалағаш кенті,

Желтоқсан көшесі, н/ж

8 (72431) 32-3-03

10)                        

Сырдария аудандық бөлімі

Қызылорда облысы,

Тереңөзек кенті,

Амангелді көшесі, 55 «а»-үй

8 (72436) 2-29-00

11)                        

Шиелі аудандық

Қызылорда облысы,

8 (72432) 4-15-59

 

бөлімі

Шиели кенті,

Рысқұлов көшесі, н/ж

 

12)                        

Жаңақорған аудандық бөлімі

Қызылорда облысы,

Жаңақорған кенті,

Сығанақ көшесі,н/ж

8 (72435) 21-4-51

 

«Маңғыстау облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Маңғыстау облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Ақтау қаласы,

15 шағын аудан ,

67 б ғимарат

8 (7292) 42-23-11

8 (7292) 42-23-12

1)     

№1 Ақтау қалалық бөлімі

Ақтау қаласы,

15 шағын аудан,  67 б ғимарат

8 (7292) 42-23-17

 

2)     

№2 Жаңаөзен қалалық бөлімі

Жаңаөзен қаласы,

Өркен шағын ауданы,

Оқушылардың шығармашылық үйі ғимараты

8 (72934) 5-03-90

3)     

№3 Мұнайлы аудандық бөлімі

Мұнайлы ауданы,

Маңғыстау аулы,

Қоғамдық ұйымдар ғимараты

8 (7292) 46-56-83

 

4)     

№4 Бейнеу аудандық бөлімі

Бейнеу аулы,

Қосай ата көшесі,

Жастар орталығы ғимараты

8 (72932) 2-55-35

 

5)     

Бейнеу ауданының №9  Боранқұл бөлімі

Боранқұл аулы, 7 ауыл,

Боранқұлмәдениет ММ ғимараты

8 (72932) 3-16-95

 

6)     

№5 Маңғыстау аудандық бөлімі

Шетпе аулы,

Центральная көшесі,15-үй,

Қазпочта ғимараты

8 (72931) 22-0-79

 

7)     

№6 Қарақиян аудандық бөлімі

Құрық аулы,

Уәлиханов көшесі,15-үй

8 (72937) 22-2-10

8)     

№7 Түпқараған аудандық бөлімі

Форт-Шевченко қаласы,

Маяулыз көшесі, үй 6-д

8 (72938) 2-30-38

 

9)     

Түпқараған ауданының  №10 Ақшұқыр бөлімшесі

Ақшұқыр аулы,

«Жайлау» ЖШС ғимараты 

Үштерек көшесі, 5-үй

8 (72938)33-28-44

10)                    

№8 Жетібай аудандық бөлімі 

Жетібай кенті,

Жаңақұрылыс көшесі,

№10 ғимарат

8 (72935) 26-9-33

«Павлодар облысы бойынша орталығы» РМК филиалы 

1.

«Павлодар облысы бойынша орталығы» РМК филиалы  

Павлодар қаласы,

Павлов көшесі, 48-үй

8 (7182) 33-47-35

8 (7182) 70-42-01

1)     

Павлодар қалалық бөлімі

Павлодар қаласы,

Кутузов көшесі, 204-үй

8 (7182) 34-59-04

8 (8182) 34-59-05

2)     

№1  Павлодар қалалық бөлімі 

Павлодар қаласы,

Есеналиев көшесі, 24-үй

8 (7182) 32-04-67

8 (7182) 70-42-09

3)     

Павлодар аудандық бөлімі 

Павлодар қаласы,

Толстой көшесі, 10-үй

8 (7182) 62-92-29

8 (7182) 32-26-83

4)     

Екібастұз қалалық бөлімі

Екібастұз қаласы,

Машhүр-Жүсіп көшесі,

92/2-үй

8 (7187) 77-66-93

8 (7182) 70-42-27

5)     

Ақсу қалалық бөлімі

Ақсу қаласы,

Ленин көшесі, 10-үй 

8 (7183) 76-90-60

8 (7183) 76-91-77

6)     

Ақтоғай аудандық бөлімі

Ақтоғай аулы,

Абай көшесі, 72-үй

8 (71841) 2-21-66

7)     

Баянауыл аудандық бөлімі

Баянауыл аулы,

Сәтбаев көшесі, 49-үй

8 (71840) 9-23-65

8 (71840) 9-23-61

8)     

Железин аудандық бөлімі

Железинка аулы,

Торайғыров көшесі, 58-үй

8 (71831) 2-25-86

9)     

Шарбақты аудандық бөлімі  

Шарбақты аулы,

В. Чайко көшесі, 45-үй

8 (71836) 2-34-43

8 (71836) 2-33-37

10)                    

Қашыр аудандық бөлімі

Тереңкөл аулы,

Тургенов көшесі,  85-үй

8 (71833) 2-24-79

 

11)                    

Лебяжі аудандық бөлімі

Аққу аулы,

Тәшімов көшесі,114-үй

8 (71839) 2-11-07

12)                    

Ертіс аудандық

бөлімі

Ертіс аулы,

Иса Байзақов көшесі, 14-үй

8 (71832) 22-91-12

8 (71832) 22-91-11

13)                    

Май аудандық бөлімі

Май аулы,

Сейфулин көшесі, 13-үй

8 (71838) 9-21-44

14)                    

Өспен аудандық бөлімі  

Өспен аулы,

Тәуелсіздіктің  10 жылдығы көшесі

8 (71834) 9-18-40

8 (71834) 9-12-51

«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Әуезов көшесі, 157-үй

8 (7152) 33-12-57

1)     

Қалалық бөлім

Қазақстан Конституциясы көшесі, 72-үй

8 (7152) 33-02-26

2)     

Айыртау ауданы бойынша бөлім

Д.Сыздықов көшесі, 4-үй

8 (71533) 2-01-84

3)     

Ақжар ауданы бойынша бөлім

Победа көшесі, 67-үй

8 (71546) 2-21-08

4)     

Аққайың ауданы бойынша бөлім

Труд көшесі, 11-үй

8 (71532) 2-25-86

5)     

Есіл ауданы бойынша бөлім

Ленин көшесі, 6-үй

8 (71543) 2-20-03

6)     

Жамбыл ауданы бойынша бөлім

Горький тұйық көшесі,үй 10 Г

8 (71544) 2-29-16

7)     

Ғ.Мүсірепов ауданы бойынша бөлім

Ленин көшесі, 7-үй

8 (71535) 2-22-19

8)     

Қызылжар ауданы бойынша бөлім

Институтская көшесі, үй 1 А

8 (71538) 2-17-46

9)     

М.Жұмабаев ауданы бойынша бөлім

Юбилейная көшесі, 62-үй

8 (71531) 2-03-76

10)                    

Мамлют ауданы бойынша бөлім

С.Муқанов көшесі, 11-үй

8 (71541) 2-27-48

11)                    

Тайынша ауданы бойынша бөлім

Конституции Казахстана көшесі, 208-үй

8 (71536) 2-36-03

12)                    

Тимирязев ауданы бойынша бөлім

Уәлиханов көшесі, 17-үй

8 (71537) 2-03-02

13)                    

Уәлиханов ауданы бойынша бөлім

Уәлиханов көшесі, 80-үй

8 (71542) 2-28-11

14)                    

Шал акын ауданы бойынша бөлім

Желтоқсан көшесі, 31-үй

8 (71534) 2-73-90

«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша орталғы» РМК филиалы

1.

«Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша орталығы» РМК филиалы

Шымкент қаласы,

Мәделі Қожа көшесі, н/ж

8 (7252) 30-06-79

8 (7252) 21-09-00

1)     

№1 Шымкент қалалық бөлімі 

Шымкент қаласы,

Мәделі Қожа көшесі, н/ж

8 (7252) 30-06-79

8 (7252) 99-72-76

2)     

№2   Шымкент қалалық бөлімі

Шымкент қаласы,

Мәделі Қожа көшесі, н/ж

8 (7252) 99-72-31

3)     

№3 Шымкент қалалық бөлімі 

Шымкент қаласы,

Оспанов көшесі, 61-үй

8 (7252) 30-01-35

 

4)     

№4  Шымкент қалалық бөлімі

Шымкент қаласы,

Сайрам көшесі

8 (7252) 52-50-84

 

5)     

№5   Шымкент қалалық бөлімі 

Шымкент қаласы,

Республика көшесі, 15-үй

8 (7252) 56-52-84

 

6)     

Арыс қалалық бөлімі

Арыс қаласы,

Ергөбек көшесі, н/ж.

8 (72540) 2-31-18

 

7)     

Бәйдібек аудандық бөлімі

Шаян аулы,

Мыңбұлақ көшесі, н/ж

8 (72548) 21-443

 

8)     

Кентау қалалық бөлімі

Кентау қаласы,

Абылайхан көшесі 10-үй

8 (72536) 36-456

 

9)     

Қазығұрт аудандық бөлімі

Қазығұрт аулы,

Қонаев көшесі, н/ж

8 (72539) 22-757

 

10)                    

Мақтаарал аудандық бөлімі

Жетісай қаласы,

Жайшыбеков көшесі, н/ж

8 (72534) 61-343

 

11)                    

Отырар аудандық бөлімі

Шәуілдір аулы,

Жібек-жолы көшесі, н/ж

8 (72544) 22-616

 

12)                    

Ордабасы аудандық бөлімі

Темірлан аулы,

Қажымұқан көшесі, н/ж.

8 (72530) 22-670

 

13)                    

Түркістан қалалық бөлімі

Түркістан қаласы,

Тілеулі мыңбасы көшесі, н/ж

8 (72533) 41679       

14)                    

Төлеби аудандық бөлімі

Леңгір қаласы,

Төлеби көшесі, н/ж

8 (72547) 61-90-56

 

15)                    

Түлкібас аудандық бөлімі

Түлкібас аулы,

Т.Рысқұлов көшесі,  189-үй

8 (72538) 52-709

 

16)                    

Сайрам аудандық бөлімі

Ақсукент аулы,

Қыстаубаев көшесі, н/ж

8 (72531) 77-079   

 

17)                    

Созақ аудандық бөлімі

Шолаққорған аулы,

Қожанов көшесі, н/ж

8 (72546) 43-329

 

18)                    

Сарыағаш аудандық бөлімі

Сарыағаш аулы,

Шораұлы көшесі, н/ж

8 (72537) 27-020

 

19)                    

Абай ауылдық бөлімі

Абай аулы,

А.Жылқышиев көшесі, н/ж

8 (72532) 31-629

20)                    

Шардара аудандық бөлімі

Шардара қаласы,

Шардара тұйық көшесі, н/ж

8 (72535) 21-583

 

«Алматы қаласы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Алматы қаласы бойынша орталығы» РМК филиалы

Жандосов көшесі, 51-үй

8 (727) 247-16-28

1)     

Әуезов аудандық бөлімі

Жандосов көшесі, 51-үй

8 (727) 247-16-27

2)     

Алмалы аудандық бөлімі

Бөгенбай батыр көшесі, 221-үй

8 (727) 378-09-09

3)     

Алатау аудандық бөлімі

Шаңырақ-2 шағын ауданы,

Жанқожа батыр көшесі, 24-үй

8 (727) 395-36-10

4)     

Бостандық аудандық бөлімі

Алмагүл шағын ауданы, үй 9а

8 (727) 396-37-00

5)     

Жетісу аудандық бөлімі

Төлеби көшесі, 155-үй

 

8 (727) 330-72-43

 

6)     

Медеу аудандық бөлімі

Марков көшесі, 44-үй

 

8 (727) 239-65-52

7)     

Түрксіб аудандық бөлімі

Рихард Зорге көшесі, 9-үй

 

8 (727) 234-09-74

«Астана қаласы бойынша орталығы» РМК филиалы

1.

«Астана қаласы бойынша орталығы» РМК филиалы

Республика даңғылы, 12/2-үй

8 (7172) 57-07-74

1)     

Алматы ауданы

Мирзоян көшесі, 25-үй

8(7172) 61-84-11

 

бойынша бөлім

 

 

2)     

№1 бөлім 

Республика даңғылы, 12/2-үй

8 (7172) 32-80-10

3)     

№2 бөлім

Абай көшесі, 53-үй

8 (7172) 21-10-27

4)     

№3 бөлім

Железнодорожный кенті, Ақтасты қаласы, 20-үй

8 (7172) 94-71-80

5)     

Сарыарқа ауданы бойынша бөлім

Республика даңғылы, 43-үй

8 (7172) 32-46-97

6)     

«Тілендиев» бөлімшесі

Бөгенбай даңғылы,  үй 6а

8 (7172) 94-99-96

7)     

«Ақжайық» бөлімшесі

Есенберлин көшесі,  16/2-үй

(«Темірбанк» АҚ ғимаратында)

8 (7172) 59-28-33

8)     

«Өндіріс» бөлімшесі

Кеменгерұлы көшесі, 6/1-үй

8 (7172) 30-40-70

9)     

«Кеңесары»

бөлімшесі

Сарыарқа даңғылы, 12-үй

(«БТА-банк» АҚ ғимаратында)

8 (7172) 23-79-03

10)                    

«Жеңіс» бөлімшесі

Жеңіс даңғылы, 34-үй

8 (7172) 31-70-37

11)                    

Есіл ауданы бойынша бөлім

Сауран көшесі, 7-үй

8 (7172) 50-13-70

12)                    

Есіл ауданы бойынша бөлімше

Қабанбай батыр даңғылы,

5/1-үй №1

8(7172) 50-91-95

         

 

ҚР тәуелсіздік жылдарындағы жетістіктері
Атаулы әлеуметтік көмек
АӘК есептеу бойынша онлайн калькулятор
Қазақстанда іске асырылып жатқан үздік әлеуметтік жобалар
«Еңбек жолы» Республикалық конкурсы
Еңбек дағдыларын дамыту және жұмыс орындарын ынталаңдыру
ҰБЖ
Жаңа ұлттық қызметтер жіктеуіші